Občni zbor (skupščina) društva 2017

Datum: sreda, 15. marec 2017

VABILO NA OBČNI ZBOR DRUŠTVA V ŠMARJEŠKE TOPLICE

(Enodnevni dogodek za člane društva, ki ne bodo bivali v Šmarjeških Toplicah)
Datum odhoda: sreda, 15. marec 2017

iz Celja ob 8.30 uri - parkirišče pred hotelom Faraon, Ljubljanska cesta
iz Ljubljane ob 9.45 uri - parkirišče pri Dolgem mostu

Pričetek občnega zbora ob 11. uri v Beli dvorani. Več informacij o volilnem občnem zboru na spletnih straneh društva: www.drustvo-nsos.si Dnevni red boste prejeli pred samim vstopom v dvorano.
Po končani skupščini bo kosilo v restavraciji hotela. Prostor, radodaren z razgledomin s čudovitim pogledom na labirint poti in zelenila v parku. Sledi zabavno presenečenje za katerega bodo poskrbeli naši gostitelji.
Če bo večina za to, bomo organizirali še popoldansko kopanje v bazenih - zato ne pozabite na kopalke…

Veselimo se srečanja z vami in vas vabimo tudi iz najbolj oddaljenih krajev Slovenije.
Avtobusni prevoz bo organiziran iz Celja in Ljubljane.

Prosimo za obvezno prijavo - tudi če boste prišli z lastnim prevozom.
Kotizacija za kosilo znaša 7,- eur/ po osebi (gotovina) - razliko plača društvo. Prevoz je brezplačen. Prisrčno vabljeni!

Aktualna obvestila

25.10.2017
 V torek, 3. oktobra 2017 je pričel teči zakonski 35-dnevni rok za zbiranje...več
24.10.2017
Vabimo vas na letošnji pohod po poteh Velenjskega jezera, ki bo v torek, 31. okrobra 2017. Tema letošnjega pohoda je "Skupaj za moč srca”, ki je hkrati tudi tema letošnjega svetovnega dneva srca.
02.03.2017
Datum: sreda, 15. marec 2017