Press "Enter" to skip to content

Javni forum Koordinacije zdravniških organizacij

V sodelovanju s Koordinacijo zdravniških organizacij (KZO), Zdravniško zbornico Slovenije, Slovenskim zdravniškim društvom, FIDES-om, Sindikatom zdravnikov in zobozdravnikov Slovenije, Strokovnim združenjem zasebnih zdravnikov in zobozdravnikov Slovenije vas vljudno vabimo na na Javni forum Koordinacije zdravniških organizacij, ki bo:

12. aprila 2018 ob 10. uri
v Modri dvorani Zdravniške zbornice
Slovenije Dunajska cesta 162, Ljubljana.

V prilogi vam pošiljamo program srečanja in vas obveščamo, da bo poleg v programu navedenih predavateljev aktivno sodelovala tudi prof. dr. Metka Zorc s predavanjem z naslovom: »Slovenski zdravstveni sistem včeraj, danes, jutri«.

Tema:
Akutni problemi našega zdravstvenega sistema – pogled zdravnikov – Kaj je poleg zdravstvene reforme še treba spremeniti, če želimo boljši zdravstveni sistem.
V prilogi vam pošiljamo program srečanja in vas obveščamo, da bo poleg v programu navedenih predavateljev aktivno sodelovala tudi prof. dr. Metka Zorc s predavanjem z naslovom: »Slovenski zdravstveni sistem včeraj, danes, jutri«.

priloga: Vabilo na javni forum

Vljudno vabljeni!

Društvo na srcu operiranih Slovenije
Bojan Petek