Z Društvom na srcu operiranih Slovenije na rekreativni oddih v Portorož

Datum odhoda: petek, 24. maj 2019

odhod iz Celja ob 11.uri – parkirišče pred hotelom Faraon, Ljubljanska cesta
odhod iz Ljubljane ob 12.15 uri- parkirišče pri Dolgem mostu
Čas trajanja: 5 dni (4 nočitve od: 24—28. maja 2019)

Cena polpenziona (hotel Riviera) v dvoposteljni sobi je 45,- eur/dan + turistična taksa
Enoposteljna soba stane: 60,- eur/dan. (Ali pa si pravočasno poiščite “cimra” in si delita dvoposteljno sobo).
Plačilo za hotelske storitve: individualno vsak gost posebej na recepciji hotela.
Doplačilo na avtobusu: 15,- eur (malica na poti in doplačilo za prevoz)

Program potovanja:

1.dan Vožnja z avtobusom na relaciji Celje – Ljubljana – Portorož. Namestitev v hotelu Riviera.

Ob 15.45 uri se bomo zbrali v avli hoteli in skupaj odšli v Kongresni center, kjer bomo izvedli predavanje na temo “Mediteranska hrana”, predavala bo gospa Emilja Pavlič. Izvedeli boste kaj pomeni uravnotežen jedilnik, kako nakupovati živila, kako kuhati in peči na hladen začetek, kako vlagati, da se rešimo skrinje, kako pripraviti brezmesne obroke, razni nasveti, odgovori na vprašanja.

2.dan – 4. dan Dobrodošli v sodoben hotel s prekrasnim pogledom na Piranski zaliv.

▸ Hotel se nahaja v neposredni bližini hotelske plaže.
▸ Zunanji in notranji bazeni z ogrevano morsko vodo.
▸ Center tajske tradicionalne masaže Wai Thai.
▸ Čarobna mediteranska terasa Mystica.

Po zajtrku vas bodo animatorji hotelov LifeClass popeljali na čudovit voden sprehod ali nordijsko hojo po bližnji okolici čudovite Slovenske Istre. Ob morju vas bo pripeljala do izjemnega srednjeveškega mesta Piran, do čarobnih Sečoveljskih solin ali do Forma Vive, galerije na prostem s čudovitim razgledom na Portoroški zaliv. Zbirališče ob 10. uri (za voden pohod je potrebna prijava na recepciji hotela vsaj dve uri prej).

Morska voda deluje blagodejno in celo zdravilno. Privoščite si jo v notranjih in zunanjih bazenih ali v morju. Kadar koli. Ob glavni portoroški promenadi boste v središču dogajanja. Korak do morja, sprehodi in nakupi, uživanje v popoldanski kavi in sladoledu…

5.dan Odhod bo ob 11.00.uri izpred hotela. Prihod v Ljubljano ob 12.30, v Celje ob 14.00 uri.
Prijave do 20.5.2019 oz. razpoložljivosti na avtobusu ali hotelu. Ne odlašajte s prijavo!
Morebitne spremembe programa si ogledate na: www.drustvo-nsos.si Prijazno vabljeni vsi člani društva.

Prijave sprejemajo:
Erika Petek: 040 731 784 (Celje in ostale regije)
Marijan Lužnik: 031 668 453 (Gorenjska)