SREČANJE V POLJANSKI DOLINI

Spoštovani člani in prijatelji Društva na srcu operiranih Slovenije

v petek, 7. junija 2019 ob 11.uri,  (Tavčarjev dvorec – Visoko)

Na pragu poletja smo se odločili, da ponovimo posebno druženje vseh članov in prijateljev Društva na srcu operiranih Slovenije skupaj z Društvom za zdravje naroda.

Želim, da bi bilo to druženje prijetno in koristno, da bi skupno ohranjali spomin na prelepo dolino zdravja – Poljansko dolino.

Potrebno je ohranjati naše zdravje in aktivnost v okolju, ki prenaša pozitivno energijo na vsakega izmed nas. Ta energija je potrebna za lepše in lažje življenje.

Pričakuje nas posebno presenečenje in druženje s pohodom po prelepi dolini med gozdovi ob šumenju Poljanske Sore.

Tavčarjev dvorec predstavlja zgodovinski simbol slovenskega naroda, ne samo skozi domačijo pisatelja dr. Ivana Tavčarja, pač pa skozi misli in delo začetnika interne medicine in Medicnske fakultete na slovenskem, prof. dr. Igorja Tavčarja.

Po končanem pohodu in aktivnostih se bomo srečali v samem dvorcu na predavanju prof. dr. Metke Zorc z naslovom: »Slovenski bolnik in zdravnik v skupni viziji za razvoj uspešnega zdravstvenega sistema«.

Želimo si, da se vsi vključimo v diskusijo kako skupno, za vse slovenske bolnike soustvarjati slovenski zdravstveni sistem.

Veselimo se srečanja z vami in vas prisrčno pozdravljamo.

Organizirali smo avtobusni prevoz  – in sicer:

iz Celja ob 8.15 uri – parkirišče pred hotelom Faraon, Ljubljanska cesta

iz Ljubljane ob 9.45 uri– parkirišče pri Dolgem mostu

Doplačilo za dogodek znaša 10 eur/ po osebi (hrana in prevozi)

Prijave sprejemata: Erika Petek: 040 731 784 in Marijan Lužnik: 031 668 453

VABIMO TUDI ČLANE IZ BLIŽNJE IN DALJNE OKOLICE, DA SE PRIJAVIJO

IN PRIDEJO Z LASTNIM PREVOZOM.

Be First to Comment