Datum odhoda: sreda, 19. februar 2020

Odhodi:
Ljubljana ob 11.00 uri – Dolgi most
Kranj ob 10.30 uri – parking pri Slogi nasproti Mercatorja, 

Čas trajanja: 5 dni (4 nočitve od: 19—23. 2. 2020)

Cena:
4 x polpenzion: 44 eur/os/dan  (hotel  Zdravllišče Laško ****)

Doplačila:
Enoposteljna soba 15  eur, participacija za prevoz 12 eur

Ponovno vabimo v Thermano Laško, kjer so ponosni na bogato zgodovino in še bogatejšo tradicijo, iz katere so se razvili v sodoben in kakovosten center zdravstvenega in wellness turizma. Laško je sotočje dobrega počutja in zdravja, pivovarstva, čebelarstva in zeliščarstva.

 


Sreda: 19.2.2020…prihod ob 13. uri in namestitev v sobe, ob 14. uri sprejem v salonu Bidermajer. Prosto do večerje za plavanje ali razne aktivnosti. Ob 20. uri družabni večer v Bidermajer salonu.

Četrtek: 20.2.2020…Zajtrk od 7. ure dalje, zatem se dobimo v Srebrni dvorani ob 10. uri, kjer bomo izvedli redni letni občni zbor društva.  Sledi kosilo in druženje ob glasbi. Po kosilu možnost sprehoda po zdraviliškem parku ali kopanje v termalnem bazenu – tudi za zunanje obiskovalce, ki bodo prišli samo na občni zbor. Ob 20. uri kulturni večer.

Petek: 21.2.2020…Po zajtrku plavanje v termalnih bazenih Zdravilišča ali Thermana centra, možnost rekreacije v bazenu ali dihalne vaje v Termalnem centru. Na voljo je tudi brezplačen vstop v fitnes center. 

Ob 17. uri se dobimo v Zlati dvorani, kjer bo predavanje na temo: “Krepitev imunskega sistema s pomočjo prehrane in zelišč”. Večerja.

Sobota: 22.2.2020…Po zajtrku možnost sprehoda skozi zdraviliški park do mesta in voden ogled Muzeja Laško ter makete rudarske jame s strokovnim ogledom. Doplačilo 3 – 5 €, prijave so potrebne do petka do 10.00 ure.. Na voljo je tudi izlet v Polhovo jamo, ki ima vse kraške značilnosti. Polhova jama je ostanek nekdanjega rudnika. Na vodenem ogledu ohranjenega rova spoznate delo in življenje rudarjev v preteklosti in se okrepčate z domačimi dobrotami. V okolici lahko opazujete za ta predel nenavadne kraške pojave.

Nedelja: 23.2.2020…Po zajtrku vodena rekreacija v hotelskem termalnem bazenu ali dejavnost po vaši želji. Odhod ob 12. uri izpred hotela Zdravilišče Laško.

Prijave sprejemamo do vključno sobote, 14.2.2020 – oziroma do  zasedbe mest na avtobusu ali hotelu. Obvezna prijava tudi za udeležence z lastnim prevozom. Vrnitev proti domu bo v nedeljo, 23. februarja 2020 ob 12. uri izpred hotela Zdravilišče Laško. V Laško lahko pridete tudi z vlakom, saj ima odlične povezave. Prijazno vabljeni. 

Opomba: Zdravstvene delavnice  v Radencih v letošnjem letu ne bomo izvedli. Naslednja zdravstvena delavnica bo v Portorožu v mesecu maju.

Prijave sprejemata:
Marijan Lužnik: 031 668 453  (Gorenjska in ljubljanska regija)
Erika Petek:  040 731 784 (Celje in ostale regije)