Datum odhoda:
sreda 15. december 2021

odhod iz Celja: 

ob 11.15 uri – hotel Faraon, Ljubljanska cesta

odhod iz Ljubljane: 

ob 12.30 uri – parkirišče pri Dolgem mostu 

Čas trajanja: 

5 dni (4 nočitve od: 15—19. decembra 2021)

CENE IN NAMESTITEV: GRAND HOTEL****PORTOROŽ

45,00 EUR (dvopost.) in 65,00 EUR (enopost.) na osebo – nočitev/zajtrk +TT

Za plačilo storitev lahko uporabite tudi turistične bone od lani, če jih še niste porabili. 

Avtobusni prevoz v obe smeri: 20,- eur (vključuje malico na poti).

Program potovanja: 

1.dan…Vožnja z avtobusom na relaciji Celje – Ljubljana – Portorož. Namestitev v Grand hotelu. 

Do večerje razne aktivnosti po želji, sprehod, plavanje bazenih ali morju…ali pa uživanje na plaži.

2.dan – 5.dan…Dobrodošli v Grand hotelu. Izbrali smo hotel s tradicijo v središču Portoroža. Najstarejši hotel resorta LifeClass Hotels & Spa je prepoznaven po večerih klavirske glasbe, svežih sladicah Café Centrala ter enostavnem dostopu do Term Portorož. Zasebna plaža ter vrhunska kulinarika na vsakem koraku sta le še pika na i celotni izkušnji.

Skozi vse dni so tukaj še aktivnosti kot je vodna rekreacija in pohodi v naravi. Ob morju nas pot pripelje do srednjeveškega mesta Piran, do čarobnih Sečoveljskih solin ali do Forma Vive, galerije na prostem s čudovitim razgledom na Portoroški zaliv.

Morska voda deluje blagodejno in celo zdravilno. Privoščite si jo v notranjih in zunanjih bazenih ali v morju. Kadar koli. Ob glavni portoroški promenadi boste v središču dogajanja. Korak do morja, sprehodi in nakupi, uživanje v popoldanski kavi in sladoledu…

5.dan…Odhod domov bo ob 11.00.uri izpred hotela. Prihod v Ljubljano ob cca.12.30, v Celje ob cca.14.00 uri.

Morebitne spremembe programa si lahko ogledate na: www.drustvo-nsos.si  

Prijazno vabljeni vsi člani društva.

Za prijave prosim pokličite:

Erika Petek: 040 731 784 ali Marijan Lužnik: 031 668 453

Prijave sprejemamo do 10.6.2021 oz. razpoložljivosti na avtobusu ali hotelu. Ne odlašajte s prijavo! 

Predlagamo tudi da se dogovorite za cimra/ro, če ste sami – in tako bistveno znižate ceno.