OBČNI ZBOR NA DALJAVO

Vabimo vas na občni zbor Društva na srcu operiranih Slovenije, dne 23.2, ob 13.00 uri, ki bo tudi letos potekal na daljavo v skladu s priporočili NIJZ in odloka vlade Republike Slovenije

Kako boste torej lahko sodelovali na letošnjejm občnem zboru?

Na dnu strani je objavljeno vso potrebno gradivo, ki si ga lahko preberete (poročilo o delu, plan dela, računovodsko poročilo, zapisnik nadzornega odbora…)

Glasujete lahko do 21.2.2022 do 24.00 ure izključno prek elektronske pošte na naslov:
glasovanje@drustvo-nsos.si

Potek glasovanja:
Pošljite email z vsebino: SE STRINAM ali SEM PROTI (vpišete v polje Zadeva)

Če se strinjate z navedenimi gradivi, ki so objavljeni na spletni strani – potem napišite: SE STRINJAM

Če se ne strinjate z navedenimi gradivi – potem napišite: SEM PROTI

V primeru, da ne boste glasovali se šteje, da se strinjate z vsemi gradivi na spletni strani.

Zavedamo se, da mnogi od vas nimate možnosti pošiljati elektronske pošte ali pa tega niste vešči.

V tem primeru lahko zaprosite vaše bližnje ali prijatelje, ki to obvladajo in bodo to storili v vašem imenu. Ob koncu sporočila prosim navedite tudi ime in priimek kdo je glasoval.

Upoštevali bomo vse glasove aktivnih članov s plačano članarino, ki bodo prispeli najkasnje do 21.2.2021 do 24.00 ure. Svoj glas lahko oddate samo enkrat.

Za sodelovanje se vam najlepše zahvaljujemo in lepo pozdravljamo.

Upravni odbor društva na srcu operiranih Slovenije
Predsednik društva
Bojan Petek