POMLAD V PREKMURJU

Z DRUŠTVOM NA SRCU OPERIRANIH SLOVENIJE

Drage članice in člani – tokrat vas vabimo v Moravske Toplice, ki ležijo na skrajnem severovzhodu Slovenije, na prehodu »ravenskega« v »gorički« svet, nedaleč od tromeje z Avstrijo, Madžarsko in Hrvaško. Pogosto pravijo, da kdor enkrat obišče Prekmurje, se bo vedno znova vračal. Tako kot štorklje, avtohtone ptice velikanke te pokrajine, ki vsako pomlad znova najdejo pot v domačo prekmursko vas.

Datum odhoda: sreda, 23.marec 2022

Terme 3000 | Moravske Toplice
4 nočitve od: 23—27. 3.2022

Hotel Termal****  Polpenzion (zajtrk in večerja)

Cena: 48€ na osebo na dan v dvoposteljni sobi, nočitev z zajtrkom in večerjo. Doplačilo za enoposteljno sobo: 20 eur

Turistična taxa 2,00 € prijava1,00 €
Doplačilo na avtobusu: 18 eur (part. za prevoze in malico).
Plačilo za hotelske storitve: individualno vsak gost posebej na recepciji hotela.

Odhod avtobusa:
iz Kranja ob 8.50 uri —parkirišče Sloga Kranj (nasproti Mercatorja Primskovo)
iz Ljubljane ob 9.30 uri —parkirišče pri Dolgem mostu
iz Celja ob 10.45 uri —parkirišče pred hotelom Faraon, Ljubljanska cesta

Program:

• 4x polpenzion s samopostrežnim zajtrkom in večerjo (Ko zadiši po Prekmurju – odlični kuharji skozi vse leto skrbijo za okusne stvaritve s pridihom lokalne prekmurske kulinarike)
  • •neomejeno kopanje v hotelskem bazenu in bazenih Terme 3000,
  • •1x dnevno vstop v svet savn
  • •kopalni plašč v sobi,
  • •dnevno jutranja gimnastika in vodna aerobika po rednem hotelskem animacijskem programu

Podrobnosti o strokovnem predavanju in razvedrilnih programih boste dobili na recepciji hotela v času vašega bivanja.

Prijave sprejemamo do vključno 15.3.2022 ali do  zasedbe mest na avtobusu. Se vidimo v Moravskih Toplicah.

Prijave sprejemata:
Erika Petek:  040 731 784 (Celje in ostale regije)
Marijan Lužnik: 031 668 453 (Gorenjska)